top of page
Başarılı Çalışma Ekibi

Hakkımızda

Firmamız, 1986 yılından beri ticari faaliyetlerini kesintisiz olarak devam ettirmektedir. Arkal Madencilik markamız ile sahip olduğumuz kaliteli beyaz kireç taşı ocaklarında 2009 yılından beri üretim yapmaktayız.

Beyaz kireç taşı ocaklarımızın kalsiyum karbonat yüzdesi çok yüksek, silis ve demir safsızlıkları çok düşüktür.

%99.08 Kalsiyum Karbonat (CaCO3) içeren beyaz kalker ocağımızın; homojen yapıya sahip olması, zengin rezervi, Hopa Limanına yakınlığı, içerdiği safsızlıklar, beyazlığı, Doğu Anadolu Bölgesi ve komşu Gürcistan üçgeni arasında yer alması cazibesini gün geçtikçe arttırmaktadır.

Doğadaki Alan Gezisi

Kalite Politikası

Toplam kalite anlayışından hareketle, çalışanlarımızın iş sağlığı ve iş güvenliğine azami gayret göstererek, onlarla takım ruhu içinde birim hedeflere ulaşılması.

Büyümede süreklilik esas alınırken,  bilimsel ve teknolojik yeniliklerin takip edilerek  uygulamaya sokulması.

Müşteri memnuniyeti sürekli artırılırken, buna paralel olarak firmamızın güvenilirliğinin de arttırılması.

Kaliteli hammadde ile kaliteli ürünler ortaya çıkararak rekabet gücümüzü artırmak.

Takım çalışması

Misyonumuz

Çok yüksek kalsiyumlu beyaz kireç taşı ocağımızın sunduğu ürünlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamanın yanında, onların toplam kalite ve verimliliğini artırarak, yenilikçi çözümler üreten bir iş ortağı olmaktır.

fütüristik Tünel

Vizyonumuz

Yarı işlenmiş doğal taş ocakçılığı sektöründen hareketle endüstriyel minerallerin yükselen teknoloji ile buluşmasını sağlayarak, katma değeri yüksek ürünlerle yurt içinde ve yurt dışındaki pazarlarda söz sahibi olmak.

İş ortaklarımızın görüş ve önerilerine açık bir marka olarak birlikte büyümek, sürekli gelişen ve değişen dünyada krizleri fırsata dönüştürmek.

bottom of page